Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Goodbye

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goodbye".
3. Video është e këngës "Goodbye", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Goodbye  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente

Asnjë Koment

30/11/2010

2010-11-30T21:06:46+00:00reff:2x

Ju kom thon qe sdi tndal
aj aj aj aj
shance ske jo ti me mprek
aj aj aj aj
bujrum me ke ke pe rreth
aj aj aj aj
apo po thu qe smkan lon mend
bye bye aj aj

vers.1
ckemi tash si tkam o vlla jo per ty nuk kam gjynah
fol cka ke se kam dicka mjeri ti ke hy nmbela
se goja mra tu thon se jena na nket loj
loja sesht kuror por kuroren mbi krye mbajm

shife pak sa lezet na kaaa
un ti ai ajo kan vazhdu krejt nana na
nstudio tvij kur tdush ti
se prej sedres mzen ngush ti
pse po bon sikur fmij kur mnjef 100%

reff:2x

se ju kom thon qe sdi tndal
aj aj aj aj
shance ske jo ti me mprek
aj aj aj aj
bujrum me ke ke pe rreth
aj aj aj aj
apo po thu qe nuk um kan lon mend
bye bye aj aj

vers 2 .
nacot ca boj un me nacot nacot kallabllak si nacot
cembra nuk esht per kto laskot cdo fella fallco
folin e folin aman ca tfolin ktaaa
ja kam qit muziken qefit vec me na na na
se na na na
paska qon historia
po nacot shpejt harrojn krejt kto tmirat e mija
u ku ku per ty per ta per cdo person qe flet per na

kta thon na vran e na ran po ca na vran vec llafe kanrref . 3x
ju kom thon qe sdi tndal
aj aj aj aj
shance s'ke jo ti me mprek
aj aj aj aj
bujrum me ke ke pe rreth
aj aj aj aj
apo po thu smkan lon mend
bye bye bye bye


Ky tekst u dërgua nga Fid   noizyzinjo   lindiotr   dak1ng   adelllina
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet