Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - I'm Going In

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm Going In".
3. Video është e këngës "I'm Going In", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - I'm Going In  (Feat. Super Kid)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/02/2012

2012-02-25T09:27:42+00:00Noizy:
i'm goin in
where the fuck i been,
they never seen me but they miss me
like i'm a part of them,

the game was kinda borin so i had to blend in,
the world fuckin loves me i cant just pretend,
i'm real to the bone - ill with the tone,
I'm known as a rider - not the type to moan,

i'm psykoo - no i'm just bein sarcastic,
you looking so mad for and i aint even started,
fuuuck - the fuck you madd at me for,
just coz i made it and your stil on the G floor,

egoo - im a hungry bear,
You see I never feel sory so i never feel fear,
oh dear - where the fucki been,
these bitches so soft i think i'm goin in again,in again, in again
these bitches so soft I think I'm goin' in again, in again... like...

DurimKid:
I'm goin' in, Bitch I'm Goin In (Girl)
Get it Girl I will take all your Friends (Now)
Break it, blazin' make you call the feds (Now)
You can't even get where I'm In! (Ouch)
(Eyo Zim, make sure they hear me this time!)
I tought I told y'a I'm far from Over
Good Girls got to get down with a souljah
Hold Up! I'mma make you say Oh Lord!
AK 47 straigh's about to blow up!
Yeah... Yeah... Cause This is Just the Warning for the Album Yeah!
That's it...
You don't know, Pussy... (Durim Kids Screaming ;D)

Noizy:
Then You're such an Idiot You know Y'a


Ky tekst u dërgua nga  JRfromOTR
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet