Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Rude Boy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  247

Kena 1 strap , 2 straps , 3 straps boom
bagazhi plot me hekra jena t'mushun deri n'hund
Jena 2 para 2 mbrapa xhamat gjys te lcum
Maksimumi 30 n'or kadale tu ec per rrug

Nese ti ke naj problem esht shum e thjesht mu zgjidh
Kom plot vend nbagash ku ti mundesh me u lidh
Te shetis naper pyll ku asnji zdo na bezdis
Dhe nraste shkrepi kamzen ja lojm fajin kanabisit

Never tink ur bad pussy or I'll make you cry pussy ,
Ta boj 1 foto sesi dukesh kur je para uzit ,
Tkallxoj se qysh o puna me ne Ty t'thyhet huna
Kur e din qe smunesh shoki ca Karin po t'kruhet suma

A po ki qef edhe me ra n'sy apo don 1 bir n'sy
Ta hapi kafken tej per tej you pussy t'daj n'dysh
Mos u shty me pesha t'rona - kur jeni krejt barbona,
Merri dhe shoket me veti kur dush hajde takona

Big money big cars f**k around with big boys
You're not dealing with bi**hes fam you get to meet dem big toys
I go of 2 go off you still breathing they all go off
My strapa be bangin all day ur straps be thinking omg

Only Fucking bad bi**hes mami looking so delicious
My bi**hes be wearing diamonds And you're bi**hes be washing dishes
Pussy bwai can you see the diference You can never make ur own decisions
So could you plz just Mind you're business or If not I'll mind you're busines

Fuck around where you're not supposed to baseball bat to brake you're nostril
u really wanna se what what my guns do click click bang man about Mac you
16 shots rubber handle 9 milimeters f**k you're gone do
Ak 47 old school 32 be tuning for u

Bad boy bad boy what you gone do - what you gone do when i come for you
Where you gona hide I'm about to show you - in a cemetery down to oil,
pussy boy keep you're distance - If you don't want you're ass go missing,
fink you bad u must not be listening one more word you'll be missing chiristmas


Ky tekst u dërgua nga Floralb   lazi779   edonshabbbNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/07/2012


Noizy - Rude Boy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rude Boy".
3. Video është e këngës "Rude Boy", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 20