A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - Blocka


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  56

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/06/2013

2013-06-18T21:12:38

Song from the album:

"The Leader"


Mos m'kshti me zbraz karikatorin
Drejt teje..
Baruti djeget flake
Ti mbetesh viktime beteje
O ku ku ku cka ndodhi?
Ku mbeten kotelet ose
Ku iku presioni
AJAJAJAJ
Ca ndodhi?
AJAJAJAJa
Ca ndodhi?
Oho ca ndodhi?
Oho ca ndodhi?
Kto jan serkemstancat
Kur na vina naper blocka
Kena 32'sha
Kena 9'ca
Kena Glocka
Kena marijuana
Yeah kena cocaina
We run this b*tch nga Tirana ne Prishtina
Kto jan situatat
Kur na vina naper blocka
Kena 32'sha
Kena 9'ca
Kena Glocka
Kena marijuana
Yeah kena cocaina
We run this shit nga Tirana ne Prishtina
Jena Cunat e Nates qe kur vim ja vejna flaken
Digjet veni kur hyjm knejana patrullimi
Na jena Naten
Jena T vetmit me kuror
Kena krejt Shqipnin ne dor
Nese ne sdo kishim ardh
Kan do kishim perfaqsor?
Yeah Kom pare me miliona se
I am Th illest
Kallxom kush e bon si na
You Know
I am the realest
I'm a monstah, I'm a monstah
p*ssy dem talk P*ssy
No where to find us
(x4)Kena 32'sha.. Ca doni??
Nga 1 her ju shoh krejt tu nxitu
Krejt po dun me dal n'vend t par
Por nga nxitimi tepert kta u rrezun
Un vazhdoj ashti sic kam ardh
AAAAA
Krejt po m'thojn zini GUNZ UP
Un ju them I'm on top
Even tho it's sunday
I am working b*tch NONSTOP
Money Keeps On COMING
B*tches keep on running
OTR Gang banger
we keep on stunning
Kto jan situatat
Kur na vina naper blocka
Kena 32'sha
Kena 9'ca
Kena Glocka
Kena marijuana
Yeah kena cocaina
We run this shit nga Tirana ne Prishtina
Kena 32'sha.. Ca donii? (x2)
Oho Ohoo
Ca doni?
Oho oho
Ca doni?
Kena 32'sha.. Ca donii? (x 4)
Kto jan situatat
Kur na vina naper blocka
Kena 32'sha
Kena 9'ca
Kena Glocka
Kena marijuana
Yeah kena cocaina
We run this shit nga Tirana ne Prishtina
Kena 32'sha.. Ca doni? (x2)
Ohoo oho Ca doni(x2)
Kena 32'sha.. Ca doni? (x2)
Ohoo oho Ca doni(x2)


Lyrics submited by Klea Demiraj   YanaOtr
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019