Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - No Worries

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No Worries".
3. Video është e këngës "No Worries", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - No Worries  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  507

Këngë e albumit:

"The Leader"

Komente

36 🔥

31/05/2013

2013-05-31T18:29:31+00:00Yeah Yeah Haa Yeah

Come to my block
where they push tons of rock
where the poor dies young
and the richest get f**ked
Where they bust shots
nonstop all day long
see you can bring who you want cuz
I really dont have
No Worries
No Worries
No Worries
No Worries

Come to my Block
Where they push tons of rock
Where the poor dies young
And the richest get f**ked
Where they bust shots
Nonstop all day long
see You can bring who you want
Cuz i really dont have

No Worries
No Worries
No Worries
No Worries

Mirësevini n'lagjen Tonë Knej nga ne i Thojna Block
I sheh fmijet neper rrug e neper Cepa Tu Shit Drog
Mister Governor t'Q*fsha ty Edhe Sistemin
Sepse Knej nga Lagjja Jon nuk ka Buke me fry dhe Belin
Mister Governor knej kah lagjja jon ka dhe Vetvrasje
Jane shume te pa pune edhe familjen e humbasin
Ti se din kte as st'intereson as ste hyn ne pune
Per ty eshte Një Karrige e Per Mu Eshte Një Ditë Ma Shume

YOU CAN

Come to my Block
Where they push tons of rock
Where the poor dies young
And the richest get f**ked
Where they bust shots
Nonstop all day long
see You can bring who you want
Cuz i really dont have
No Worries
No Worries
No Worries
No Worries

Nëse m'pyet Per Situaten Te Tregoj Se Si Eshte Gjendja
Me t'thon drejten doren n'zemer m'duket prap si Kohët e vjetra
Korrupsion ka pa fund per dit ka vrasje n'rrug
Ju Jeni Ne Krye t'Shtetit Na Shembull Marrim Nga Ju
Thoni Se Jeni Pa Gabime Shteti Punon Me Ligje
Nese Ligjet Respektohet Pse Po Vritet Policia
Ligji Vet s'respektohet nga Vet Ju Shteteroret
Ligjet qe i veni ju, ju ligjet i thyni paret

YOU CAN
Come to my Block
Where they push tons of rock
Where the poor dies young
And the richest get f**ked
Where they bust shots
Nonstop all day long
see You can bring who you want
Cuz i really dont have
No Worries
No Worries
No Worries
No Worries

No Worries!
No Worries!
No Worries!
No Worries!
No Worries!
no worries!
no worries!
no worries!!


Ky tekst u dërgua nga  ALDOooo   lindiotr13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet