Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Hard

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hard".
3. Video është e këngës "Hard", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Hard  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"The Leader"

Komente

1 🔥

27/06/2013

2013-06-27T19:56:59+00:00She likes it hard, real hard, real talk,
yeah, yeah, yeah,
She likes it hard, real hard, real talk,
yeah, yeah, yeah,

See we was talking every now and then,
Sending messages like now and then,
Busting jokes like more then friends, like,
You're in trouble when I see you next, she,

Swears she's a freak in bed,
And how she does them freaky things,
She loves to talk while we having sex, so I,
Fuck her hard and i make her say,

Hard, real hard, real talk,
She likes it hard,

Yeah, good perfume and them underwear's,
The words that she whispers in my ear,
I feel like a fan of hers I swear,
She performs so good, I be like your sick!

It's probably my car,
Or the ice that I wear,
It's probably my name,
She been hearing around here,

Fuck all that chit chat
Coz girl me no care,
Coz true say man got
GYAL EVERYWHERE!

They want it...
Hard, real hard, real talk,
She likes it hard,
(Yeah, yeah, yeah)
She likes it...
Hard, real hard, real talk,
She likes it hard,
(Yeah, yeah, yeah)

Real hard,
Hard, real hard,
(Yeah, yeah)

Hard, real hard,
Hard, real hard,
(Yeah, yeah)

Life has changed but i'm still the same,
Cars and money that come with the fame,
Bitches be loving the clothes I be wearing,
But you somehow, you remain the same,

That's why I love you tho', I'm so proud,
The love that I have for you is so grown,
Fuck what they say and the shit that they talk,
I be thinking of you and the way you want it,

Hard, real hard, real talk,
She likes it hard,

Yeah, good perfume and them underwear's,
The words that she whispers in my ear,
I feel like a fan of hers I swear,
She performs so good, I be like your sick!

It's probably my car,
Or the ice that I wear,
It's probably my name,
She been hearing around here,

Fuck all that chit chat
Coz girl me no care,
Coz true say man got
GYAL EVERYWHERE,
That want it...

Hard, real hard, real talk,
She likes it hard,
(Yeah, yeah, yeah)
She likes it...
Hard, real hard, real talk,
She likes it hard,
(Yeah, yeah, yeah)

Hard, real hard,
hard, real hard
(Yeah, yeah)
Hard, real hard,
Hard, real hard!
(Yeah...)


Ky tekst u dërgua nga  Dadzson
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet