Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Kur Shprehem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  91

Këngë e albumit:

"The Leader"

Komente

5 🔥

26/11/2013

2013-11-26T19:10:14+00:00YEAH! LOOK...
OK I'LL MAKE SURE YOU MURDER THIS MOTHERFUCKER
LOOK!

KUDO QE SHKELI
THOJN SE ERDH
TERRORI I NATES

EMRIN E KOM
NOIZY
SHOKI BONI T`FALA
PLAKES

SILLEM ME TIPA QE DUAN TRRIN
ANONIMA
SHQIPE NE NUK M`BAHEMI
VETEM NGA MUZIKA

YEAH THAT COCA
DRIVE TO LOCO
COLOMBIA
TO
LONDON
PARE QAQ SHUM
NDIHNA SIKUR ME KAN MOUNTIAN

FUCK THEM
FUCK THEM
KREJT THONI
FUCK THEM

ATO E SHOHIN N`FILMA
NA E LUJM ME TONELAT FAM

GRUPI MA I KERKUM NGA
SCOTLAND YARD
MUNDESH ME PYT KON DUSH
FROM DEM
LONDON GUYS

52 MBI SHPATLLA
SHQIPET BAJN MASAKRA
JU 52 CENT SUN I BONI
E LE PARE ME THASA

ATA PO BAHEN SI LUGATA
NIHER PO DALIN NIHER PO ZHDUKEN
UN KAM ARDH ME PRISH KARRIERA BITCH
E JO ME TA SHTI TUTEN
DO THOJN POT SHOH PERMAS
UNE I KOM KALU 100 HER

SE KY
6.3 AMG
PO LYP FERR

SA HER QE HY N`BEAT
THOJN SE HYRI JASHT TOKSORI
GJITHQKA DEL NGA ZEMRA SHQIPE
NUK BOJ GJO NGA ZORI

KUDO QE SHKELI
BOHET VENI
KATASTROF

ZDI PSE U TUTE P!*+N%NE
VEQ MORA HOV

NA NUK MARRUM ME QIRA
VEQ ME I ZBUKURU KLIPAT
NA I BLEJM KUR T`NA COHET
SE ASHTU NA THOJN XHEPAT
KENA FAKTEPER QA DONI
VEC LYPNI SE KREJT I GJENI

IM`A
FUCKING
MILLI$NAIRE
JU KREJT SA UNE NUK VLENI

JAM 100% I SIGURT
NVET VETIN DHE GRUPIN TEM
NA NUK JENA SI JU KURVA
QE SJU ZEN VENI VEN
KENA FORC POTENCIAL
MUZIKA JON OSHT ABNORMAL

A E KE PA
QYSH RRSHQETHET TRRUPI
KUR E N`GJON
MUZIKEN TEM

SEPSE FOLI REALITETIN
DHE NUK DI TE SHPREHEM NDRYSHE

PER RAP
KAM DAL I PARI
PREJ ALBUMIT
PAK MA NDRYSHE

MA I KERKUMI
UN JETOJ NE ENDRRAT E TUA
NESE TE KUJTOHEM UN
UN UDHEHEQI KU KA TURMA

GUNZ UP
I AM THE HARDEST IN THE MARKET
U DONT WANNA BE MY TRAGET
KENA
32`SHA

UNE SJAM
STAR
BITCH
UNE JOM
GALAXI

JU JENI KLYSHA T`VEGJEL
ME LUAN DONI ME U SHTY
ZDI SE KUSH JA KA FRYMZU
JU TFORTIN ME BA ME MU
VEC AT DIT KUR T`SHIHNA BASHK
TA SHOFIM KUSH KA ME TNIMU

UNE SJAM
STAR
BITCH
UNE JOM
GALAXI

JU JENI KLYSHA T`VEGJEL
ME LUAN DONI MU SHTY
ZDI SE KUSH JU KA FRYMZU
JU T`FORTIN ME BA ME MU
VEC AT DIT KUR T`SHINA BASHK
TA SHOFIM KUSH KA ME T`NIMU

FUCK`EM KUSH SE DIN
FUCK `EM ALL PER SIGURIM
UN SJU JAPI MOLL ME HELM
UNE T`JAPI EXPLODIM

SO NEVOJA PER REKLAMA
KREJT SENET I KAN PA

KU
MILLI$NATTT
KERCASIN -PREJ TOKE -N`HAVA

FUCK`EM KUSH SE DIN
FUCK`EM ALL PER SIGURIM
UN SJU JAPI MOLL ME HELM
UN T`JAPI EXPLODIM

SO NEVOJA PER REKLAMA
KREJT SENET I KAN PA

KU
MILLI$NATTT
KERCASIN -PREJ TOKE -N`HAVA


(REF 2)
O.T.R
F O R L I F E
SHTINE N`KRY
MADAFAKA

GUNZ UP
I AM THE HARDEST IN THE MARKET
U DONT WANNA BE MY TRAGET
KENA
32`SHA


Ky tekst u dërgua nga ArLiNd OTR12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet