Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Bujaka Bujaka

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bujaka Bujaka".
3. Video është e këngës "Bujaka Bujaka", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Bujaka Bujaka  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

22/05/2013

2013-05-22T20:02:18+00:00Sa her qe vina na vina na ikin kta oyyee X2

Bujaka bujaka I kill`em ALL X4

Emri pa ''Noizy'' Mbiemri The Finest
Biografia bad just call me the Badest
Erdha prej nentoke Drej siperfaqes
Si bomb atomike shpertheva moj naçe
tash ka veq heshtje njerz plot me smundje
Nga muzika jon nga momenti kur e lshum ne
kta reperat tjer jan tu vujt nga pervoja
une me buzqeshje ju thom .. Mbaani pasojat
boj katakrisma sa her qes albume
tan shqiptarin jena Grupi mai kerkun ne
S`munesh me e pa ateher quje veten qorr
suksesi osht i joni OTR deri n`vorr
Jeni kret t`kercenum ju kopjoni njoni tjetrin
kurse na , na bojna hite prandaj na thirrin MBRETER
1 Minut heshtje per kta repera lecke
ju rrezoj nga skena si gjethet kur bin mas vjeshte

Bujaka bujaka I kill`em ALL X4

Drejt prej rruge n`miktofon kon 1 stil qe GJithkush ma don , pot vjen inati se ske qka bon
une nuk shti kerkon per mem dasht me zor
pamja shum e qart , se kuptosh Ktu realitetin
Mbreti i Gjith shqipeve qe i ka kap Gurbeti
Kta nuk mujn me dit se sa i fort eshte GRAVITETI
GJINDNA SA MA NALT MBI NIVELIN E DETIT

And I dont stop it x2
Na vina si cunami , na perdit shtojna VRAP

Emri pa ''Noizy'' Mbiemri The Finest
Biografia bad just call me the Badest
call me the badest Call me the Badest
Biografia bad just call me the Badest

Bujaka bujaka I kill`em ALL X4

uuu Just watch me i hit it, O boy yee Im Get it
You can try to stop it but i thing you more the GREAT`et X2

Bujaka bujaka I kill`em ALL X4
Sa her qe vina na vina na ikin kta oyyee X2


Ky tekst u dërgua nga Omeri MDFKZZZ
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet