Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Number One Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  304Noizy rap1:
S'asht veshtir Kjo me u pa Jena njo Jena njo,
Grupet Tjera shkojn e vin shok
Na kem ardh me nejt gjithnon,

Bang bang bang deri Sa t'shterohet,
Sonte jam Bo drras Edhe mendja nuk em lodhet,
Ca ca ca ca ke qe shef ashtu?
Jeta ime boj ca du sonte jam mu Bo drru,

Kam pare n'xhep kurr nuk maj kulet,
Topi qaq I madh sa qe nuk kam Ku e mcef,
Fuck it ca Po shef I ball se kam qef,
I ball se I can fucking ball are you deaf,

Ke ngju un kam sukses don mem pa hajde nkocert,
Volumin n'maksimum A-boom on the set,
Turmat m'vin permas krejt durt nalt.
Makinat jan gati like gaz gaz gaz,

Shpejtsi maksimum adrenalina nkulm,
Kur cunat jan n'sken digjet veni bohet shkrum,
Kta krejt krejt na dojn dhe pse shumica nuk thojn,
Por un sja marr per tmadhe sepse zinjon krejt e ngjojn

Chorus :
Number 1 - still in the building,
World wide gang banging,
We still in the building (2x)

Noizy rap 2:

Ku ka ma Mir se Kur noizy hyn ktu,
Vemendja esht knej Kur noizy Hyn ktu,
Kur ka ma Mir Kur noizy Hyn ktu,
Atmosfera ndrrohet Kur noizy Hyn ktu,

Stili Sa u ndrru - e boj Edhe qishtu,
nuk ju doli e para? Haah
But Ima kill it Edhe kshu,

Its that boy Zin ai Voci Prej dibre,
Shum adrenalin KUR je me mu n'sendile,
Treshat n'hava per inat t'inatcive,
Fuck them for life they know how We do it,
How we do it - they know how we do it - how we do it, (2x)

Chorus :
Number 1 - still in the building,
World wide gang bang,
We still in the building (2x)

A Po merzitesh se kam ardh?
A ke harru se si kam ardh?
Tash jam ma nalt se krejt...
un hala skam bo Kurgjo,

Reputacioni gangsta - arsimin shkolla rruges,
I Kam do cuna qe sja kan haberin tutes,
Dukna fresh per Cdo dit per cdo nat,
Kam Njerz apostafat gati per me Bo mekat,

Telefoni ring ring dora plot me bling bling,
Nqaft kam 100 makinat jan krejt 100,
Ska dyshim OTR number 1
We Money with the team deri sa t'prekin n'tavan

Like bye bye bye Ku je Jemi pa?
Jena n'stratosfer dhe hala Po shkojm terma,
Qellimi im nuk ka pik nuk ka fund,
Jam dizajnu per me Bo ca ti nuk Mund,
like Bang-Bang ku jemi pa ?
(A jeni majr?) Haah

Chorus:
Number 1- still in building
World wide gang bang
We still in the building (2x)


Ky tekst u dërgua nga OtryoungNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/09/2015
Festivali: Top Music Awards 2016
Video Produksioni: Filmnation


Noizy - Number One
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Number One".
3. Video është e këngës "Number One", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

6
43

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 109