A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Noizy - Grande


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  849

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/04/2016

2016-04-01T17:00:00

Song from the album:

"Zin City"


Njifem si i pari
Erdha me Ferrari
Me pa se cka bagazhi
Shoki t’hik zari
Rethohem me mangupa
S’di se cka eshte tuta
Shokt sun mi prek
Se shokt i kom krejt cuba
Ndezim puro sikur n'kuba
Ecim vec me tufa
Mos kalo ka terri
Se jane cunat me kapuca
Statusin sun ma mrrijne kta
Mezi bojne do rrima
E kalumja ime
Ktyne ju duket sikur n’filma
S'kena dashni per ju chi chi man,
S'kena dashni per ju bitchy man,
Ditet e sotit djemt ma zi se femrat e kqia batty man,
Jam zone private
Private Jet
Kta m’lypin n’toke
E une jam te ret
Kur m’bojne si t’forte
Ah kuku medet
Kta po lypin pune
And I am the Chief

REF:
Grande, bitch youre lookin at a star
Call me Grande
24 + 7 I am grande
Grupin tem, grupin tem
Thirre Grande
Sille kon dush
Cuz I’m a Boundy, Grande
Nuk boj kange
Por boj vepra Call me Grande
24 + 7 I am grande
Grupin tem , grupin tem
Thirre Grande
Sille kon dush
Cuz I’m a Boundy, Grande

Ju mundoheni me bo karriere
Ndersa une jam kthy ne brend
Une nuk e njeki moden permas
Mu moda m’njek cdo hap
Nese ti nuk ke ni per ne
Do te thote qe s’ke ec me kohen
Po normal ti ke ni per ne
Normal ti e din ca bohet
Kom fansat e flakte
Trupin e flake
biles dhe inatcinjt i kam te flakt
Xhepat i mushim perplot e perplot
Sa po derdhim pertok pertok e pertok
Cunat hyne mren
Nihet prezenca qe dikush po vjen
Cunat dun ven
Silli do shishe se femnat po dehen
Sonte nuk flejme
Nisna per plazh
Masi ta djegim
Me 30 vete(x2)
Porosisin 10 shishe
Dhe i hapim dy
Kta e bojne per pordhe
Kta e bojne per sy
Na kur jena n’club
E bojm me ra shi
We smoke that Ganja up in the VIP

REF:
Grande, bitch youre lookin at astar
Call me Grande
24 + 7 I am grande
Grupin tem, grupin tem
Thirre Grande
Sille kon dush
Cuz I’m a Boundy, Grande
Nuk boj kange
Por boj vepra call me Grande
24 + 7 I'm grande
Grupin tem , grupin tem
Thirre Grande
Sille kon dush
Cuz I’m a Boundy, Grande


Lyrics submited by leo   libertta2e-Cards (5)

2018-08-06 02:42:37
Njifem si i pari
Erdha me Ferrari
Me pa se cka bagazhi
Shoki t’hik zari
2018-07-09 09:06:08
Kom fansat e flakt,
Kom grupin e flakt
Biles dhe inaxhit i kam
te flakt
U krijua nga dani 2018-04-05 14:42:31
Nuk boj kange
Por boj vepra call me Grande
24 + 7 I'm grande
Grupin tem , grupin tem
Thirre Grande
2018-01-07 12:23:04
Rethohem me mangupa
S’di se cka eshte tuta
Shokt sun mi prek
Se shokt i kom krejt cuba
2017-11-13 13:27:10
Me pa se cka bagazhi
Shoki t’hik zari
Rethohem me mangupa
S’di se cka eshte tuta

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018