Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Not Gonna Talk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Not Gonna Talk".
3. Video është e këngës "Not Gonna Talk", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Not Gonna Talk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  69

Video Produksioni:

Filmnation

Këngë e albumit:

"Zin City"

Komente

Asnjë Koment

08/04/2016

2016-04-08T17:00:02+00:00Shqipe nuk t'folim vim Ta bojm zborin,
Plumat fishkellejn sikur te filmi zori,
Thu Se don beef ua servojm ku doni,
Shqipe ku Ta doni vec hapni gojen folni,

Ju nuk doni sherr Ju vec boni chiti chat,
Ju pini redbulla Dhe mendoni Se keni krah,
Jeta juj fush me lule na e kthejna fushen lule,
Nese gjendja shkon krize thirri cunat mbrojn punen,

Kena flakes kena birds kena kode for work,
Di me t'gjet Shko Ku dush Ima hit where it hurts,
Kena kena flakes kena birds kena kode for work,
Di me t'gjet Shko Ku dush Ima hit where it hurts,

CHORUS:
Nah not gona talk no we - not gona talk,
If you Gona call for beef no - not gona talk,
Nah not gona talk no - we not gona talk,
If you Gona call for beef we not gona talk,

No not gona talk no - straight to war,
I no you don't really want it? Shut your mouth,
no not gona talk no we not gona talk,
If you gona call for beef no - not gona talk,

Rap ll:
Ke pare? I'm with it,
Business talk? I'm in it,
Make money? Infinit,
Por nese lyp sherr? Nonen n'bir p**** E boj ver mes dimrit,
Na punojm shqipe ya just chilling,
Sheh shtremt? Fuck ur feeings,
Ke Dicka me thon thuje para ftyres,

32 rounds - fol keq you get hit 32 rounds,
Kto djemt zdin me lujt sylla mbyllash,
Por din ti mbyllin syt Dhe kerkojn vetem cash,

CHORUS:
Nah not gona talk no we - not gona talk,
If you Gona call for beef no - not gona talk,
Nah not gona talk no - we not gona talk,
If you Gona call for beef we not gona talk,

No not gona talk no - straight to war,
I no you don't really want it? Shut your mouth,
no not gona talk no we not gona talk,
If you gona call for beef no - not gona talk,

Rap lll:

Million - aiming at billion,
Kjo nuk esht Loj esht rrug - Mission,
-- O e boj o vdes,
Ca Kam thon deri sot esht e vertet,

I bona krejt nga rruga n'sken,
Mdetyro t'vi skena n'rrug,
Kom qen aty shoki deri Sa jam regj,
Cifti jot Ka dicka mem tregu?

Skom Shok t'ri n'grup n'rrethin tim ska katrrora,
1 nga ju me Bo sherr tjert e din Sa esht ora,
Mwah puthe familjen goodbye,
Mwah puthe mamin goodbye

Video Produksioni: Filmnation

Ky tekst u dërgua nga Nderim Leka   xhenilove
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë