Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Me Shum Se Dollar (Feat. Çiljeta)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  216

Yeah mama lover
ata qka du un tek ty e gjej
ti vlen ma shum se dollar
nje got pi me ty te me deh
Hey papa lover
ata qka du ke ty i gjej
ti vlen ma shum se dollar
nje got pi me ty te me dej

Noizy:
Jom i pim jom ba tap
dy dopje me hennessy
knej ka ne parja zall
nuk marrim me veresi
zemer zemer qa kerkon
zemer zini ti plotson
zemer ata vetem folin
ndersa zinjo krejt i ban
i'm a Bad boy
Po ti e don nji bad boy tki lloji
nuk ka shum si ky lloji
adrenalin du rrezikun dhe shpejtsin
kur jom n'bin e djegi venin si benzin
coni coni durt nalt
sikur ka ardh policia
sonte kena ardh per parti
nuk ma nin qa thot komshia
jena ktu deri sabah
ktu na kini krejt hava
nese pysein se qa u bo
thuj ke O.T.R

Ref:
Hey mama lover
ata qka du un tek ty i gjej
ti vlen ma shum se dollar
nje got pi me ty te me deh
Hey papa lover
ata qka du un ke ty i gjej
ti vlen ma shum se dollar
nje got pi me ty te me deh

Ciljeta (2x):
I said i love you papi
like i love dollars
I said i want you papi
like i want dollars
nese don ti e nese don ti
e nese don ti
hajde merre qa po pret (i'm like)

Noizy:
pa rrena zemer
kur tshoh tu e dridh
a mbeson se mendja tu mu sill
nuk e di a asht alkooli
apo je ti
thirre kamarjerin dhe nje porosi
like sille sille sille sille
qa ke nbanak
sepse cunat jan bo bashk
dhe gocat nuk jan shum larg
drishe dridhe dridhe dridhe
dridhe per mu
un e di qe i don paret
e me pare kom met mlu
like aaaaaa
po qa me bo
ai veq ma ka inatin
se femnat tina mu m'do
like aaaaaa
kush jana ata
filin me pesha trana po dihet kush jan ato

Ref:
Hey mama lover
ata qka du un tek ty i gjej
ti vlen ma shum se dollar
nje got pi me ty te me deh
Hey papa lover
ata qka du un tek ty i gjej
ti vlen ma shum se dollar
nje got pi me ty te me deh

Mami i Love yaa i love you
mami like i love dollars
Zemer qka do tbojm na
Tjeret vetem do na kritikojn na
So Fuck ca menojn kta
Jeta jon per to osht sikur n'ondrra
Dhe niher ju thom Fuck ca menoni ju
Jena njo deri nfund dhe pse s'doni ju


Ky tekst u dërgua nga Kidd'A RadaNoizy
Featuring: Çiljeta
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/07/2016


Noizy - Me Shum Se Dollar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shum Se Dollar".
3. Video është e këngës "Me Shum Se Dollar", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 2