Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - A Te Kujtohet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  333For life! The one and only...
for life! Hey!

Ref.:
A te kujtohen ndopak
momentet kur ishim bashk
kur thojshe kurr skena mu nda
A te kujtohen ndopak
momentet kur ishim bashk
kur thojshe kurr skena mu nda
Ja pra ku jemi tash
u bo një koh qe nuk jemi pa
Ja pra ku jemi tash
u bo një koh qe nuk jemi pa

Mmm s'flasim,
Po menoj per to me një foto tcastit
Do sene mi bojke vec per inati,
Ose do foto mi cojke kur nuk ishte vakti
Yeah yeah yeah bonu gati,
se Per pak jam tu ardh with that big body
Freak in bed but she so classy
Dhe kur zgjohet në mengjes
shoh krejt parajsen
S'kam fjal
Gjuhen siper saj sikur jam kanibal
E vetmja gje qe mthot osht Tlutna mos u nal babe
Oh yeah she love it when i hit from behind
Ku me dit qa osht tu bo tash
A thu ndoshta menon se qa jam tu bo un tash
Por nese shihemi prap
A m'kishe fol nese shihemi prap

Ref.:
A te kujtohen ndopak
momentet kur ishim bashk
kur thojshe kurr s'kena mu nda
A te kujtohen ndopak
momentet kur ishim bashk
kur thojshe kurr s'kena mu nda
Ja pra ku jemi tash
u bo një koh qe nuk jemi pa
Ja pra ku jemi tash
u bo një koh qe nuk jemi pa

You fine girl
por nuk je mo mine girl
e vetmja gjo qe un kam tash
kujtimet tona qe lam pas
A tkujtohet kur thojshe nuk do ndana
Edhe sikur tbohet bashk dielli dhe hana
Edhe sikur tfolin keq un do forcona
Ja ku jemi sot dhe kurr ne nuk degjona
Kom bo gabim e di - ke bo gabime ti,
Kena gabu Te dy se ndoshta skemi dit,
Nuk Po thom ke faj Se tash rendsi nuk ka,
Krejt ata qe na kan inati po Gzohen tu pa,
A mund ta ndrrojm a jo
Tja nisim krejt nga njo
Tkthejm faqen ntjeter an dhe t'harrojm gjithcka
Mfal a bon me tfol
Po mvjen mir qe t'shoh
Mthirrin Noizy dhe po du me t'njoh

Ref.:
A te kujtohen ndopak
momentet kur ishim bashk
kur thojshe kurr s'kena mu nda
A te kujtohen ndopak
momentet kur ishim bashk
kur thojshe kurr s'kena mu nda
Ja pra ku jemi tash
u bo një koh qe nuk jemi pa
Ja pra ku jemi tash
u bo një koh qe nuk jemi pa

gal Go down go down
Sa mka marr malli how u Go down Go down
Uhhh gal go down go down
Jam kurioz how you go down go down
Uu gal Pull up pull up
Sa mka marr mall how u do that do that
Uuu gal pull up pull up
Jam kurioz how you pull up pull up

Ref.:
A te kujtohen ndopak
momentet kur ishim bashk
kur thojshe kurr s'kena mu nda
A te kujtohen ndopak
momentet kur ishim bashk
kur thojshe kurr s'kena mu nda
Ja pra ku jemi tash
u bo një koh qe nuk jemi pa
Ja pra ku jemi tash
u bo një koh qe nuk jemi pa


Ky tekst u dërgua nga  pecadeni69Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/12/2016


Noizy - A Te Kujtohet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Te Kujtohet".
3. Video është e këngës "A Te Kujtohet", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (5)

3
2
1
2
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0