A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Noizy - Gjuha E Kampionit


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  231

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/01/2018

2018-01-17T16:00:00

Lyrics:

Noizy


Chorus:
Flas gjuhen e kampionit,
Smirrna vesh me kta tlodhmit,
Zdu me dit se ca ke bo ti,
Grupi jem esht Ma I forti,
x2; Hajde sille kan dush,
Kan dush hajde sille kan dush

Flas gjuhen e Kampionit,
imm a champion boy,
Cha po thonit? Jeni kampion toys,
Nese don me dit im a London Boy,
Let me introduce you to champions boy

Faktet flasin si deklarata,
Pasuri skam pas - pasuri do lo,
24 or per mu nuk jan kurgjo
Dita duhet tjet 2 dit dhe vec 1 nat,

skam ondrra te syrtari,
Kom misione.. Nazif Destani..
Kallxom me kan rrin kallxoj se kush je
Tregom sa ki nxhep tregoj se sa vle,

Tregimet posht e nalt shoki nuk jan kurgjo,
Tash kapem zyra tu e ble edhe njo,
U la la la u what a feeling,
Tu hanger dark per krah me zamirin,

Chorus:
Flas gjuhen e kampionit,
Smirrna vesh me kta tlodhmit,
Zdu me dit se ca ke bo ti,
Grupi I’m esht Ma I fort,
x2; Hajde sille kan dush,
Kan dush hajde sille kan dush

Jam 1’shi 2’shi 3’shi - pastaj fillojn tjeret,
Une sjom tu fjet shoki - biles jam cu shum heret,
Nese e du - punoj per ate,
E marr? - Dhe fol per ate,

Athu? - jom kon me fat,
Athu? - Jom le per te,
Kudo qe shkojm bohet veni katastrof,
Kta tjert u lodhen un hala skom marr hov,

Klika mbas klika we hit them bang,
Sillëma sillëma in the bag,
A dini ca? Kjo asht Ma shum se rrep,
Katrrora nuk ka ktu jemi rreth,

Ejj un jam ai djali mo,
Veç se jam on the grinding mode,
Hit them with the heavy blows,
Ikin vrap si rally kto


Lyrics submited by GELLY   Mitrocitye-Cards (8)

2018-07-20 19:28:28
Jam 1’shi 2’shi 3’shi
pastaj fillojn tjeret
2018-05-31 15:01:07
Flas gjuhen e Kampionit,
imm a champion boy,
Cha po thonit? Jeni kampion toys,
Nese don me dit im a London Boy,
U krijua nga BLERIM 2018-04-03 20:28:13
Ejj un jam ai djali mo,
Veç se jam on the grinding mode,
Hit them with the heavy blows,
Ikin vrap si rally kto.
2018-03-28 20:26:28
Faktet flasin si deklarata,
Pasuri skam pas - pasuri do lo,
24 or per mu nuk jan kurgjo
Dita duhet tjet 2 dit dhe vec 1
U krijua nga Romeo Onjea 2018-03-08 19:56:14
Nese e du - punoj per ate,
E marr? - Dhe fol per ate,
2018-02-01 18:32:56
Une sjom tu fjet shoki,
biles jam cu shum heret
U krijua nga Imran 2018-01-29 21:37:04
Flas gjuhen e kampionit,
Smirrna vesh me kta tlodhmit,
Zdu me dit se ca ke bo ti,
Grupi jem esht Ma I forti,
2018-01-25 22:08:02
Smirrna vesh me kta tlodhmit,
Zdu me dit se ca ke bo ti,
Grupi jem esht Ma I forti,
x2; Hajde sille kan dush,
Kan dush hajde sille kan dush

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019