Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Toto

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Toto".
3. Video është e këngës "Toto", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Toto  (Feat. Raf Camora)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  307

Komente

6 🔥

14/06/2018

2018-06-14T22:00:03+00:00

Noizy Rap:
Weekend - Kena ardh per me party,
Femnat sexy tu pi me Bacardi,
Gangsters - zinxhira prej ari,
Oborri mbush me Lambos Ferrari,

Slow slow slow dance for me darling,
Kom pare dance for me darling,
Slow slow slow wine for me darling,
Kena pare wine for me darling,

Mmmm duro edhe pak,
Shkojm diku vec duro edhe pak,
Mmmm duro edhe pak,
Shkojm diku qe do t’jena privat,
Mmmm go wine for me gyal,
Thirri shoqet plot kallabllak,
Mmmm go wine for me gyal,
Thirri shoqet mu bo hallakat,

Chorus 2x:
Se din kur o boll,
Se din kur o boll na na na,
Ti se din kur o boll,
Se din kur o boll na na na,

She give me Toto,
She give me Toto ya ya ya,
She give me Toto,
She give me Toto ya ya ya,

RafCamora Rap:
sie zeigt was sie hat - zeigt was sie hat,
ich ruf sie an und sie bleibt über nacht,
kein Foto kein einziger snap,
alles zwischen uns bleibt privat,

noisy R A beat aus Togo,
egal welche chay Bruda sie gibt to to,
trag Corbo kein Yamamoto,
früher nada heut todo,

sie ist materialistisch sieht nur mein geld, und den black Maserati,
is für mich ok denn auch ich will nur sex, also halb so dramatisch,

sie ist 1 A ja sie gab mir toto,
sie geht auf und ab wie’n gogo,
wie ich spiele mit ihr yoyo,

Chorus 2x:
Se din kur o boll,
Se din kur o boll na na na,
Ti se din kur o boll,
Se din kur o boll na na na,

She give me Toto,
She give me Toto ya ya ya,
She give me Toto,
She give me Toto ya ya ya,

Bridge :
Dami Duro,
Sie zeigt was sie hat,
Dami duro,
Alles an ihr perfekt,
Dami duro
Du guckst ihr nach und sie bricht dir den Hals,
Dami duro o o dami duro,

Chorus 2x:
Se din kur o boll,
Se din kur o boll na na na,
Ti se din kur o boll,
Se din kur o boll na na na,

She give me Toto,
She give me Toto ya ya ya,
She give me Toto,
She give me Toto ya ya ya,


Ky tekst u dërgua nga TitoKartolina (8)

12
16
26
1
38
1
0
23

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet