Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Parku I Lojrave

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Parku I Lojrave".
3. Video është e këngës "Parku I Lojrave", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Parku I Lojrave  (Feat. Ghali)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  99

Komente

Asnjë Koment

24/09/2018

2018-09-24T12:06:31+00:00Noizy:
Kujdes se ca flet, me cunat me lodra te parku lojrave
Kujdea se ca flet, me cunat me lodra te parku lojrave
Kujdes ca tregon me cunat e hoodit te parku lojrave
Kujses me kon flet se vin cunat me uzi te parku lojrave
Vai Ghali…

Ghali:
Questi parlano di parco ma non hanno mai giocato li
Bambini nuovi al parco con in mano dei giocattoli
Son pronto per il grande salto, faccio slalom tra gli ostacoli
Io porto rispetto e non faccio e certe cose io non parlo di...

Noizy:
Kthena mbrapsh si karma,
Njihem sikur drama,
All I heard is chit chat
Tregom ca keni me ba,
Femna e nxet sikur lava,
Dy a tri a katra,
Take ‘em back to my yard,
And send ‘em back tomorrow,
All really think of... esht vetem per muzik..
All really care for... esht vetem per muzik..
Tash vishem me teshat e mia..
Mamma mia,
Illyrian bloodline u mush çatia,
I get high im on my supply,
hajde ktu nalt per me pa..
Jena plot,
jo veq njo,
kshtu qe... whoa

Noizy:
Kujdes se ca flet, me cunat me lodra te parku lojrave
Kujdea se ca flet, me cunat me lodra te parku lojrave
Kujdes ca tregon me cunat e hoodit te parku lojrave
Kujses me kon flet se vin cunat me uzi te parku lojrave
Vai Ghali…

Ghali:
Questi parlano di parco ma non hanno mai giocato li
Bambini nuovi al parco con in mano dei giocattoli
Son pronto per il grande salto, faccio slalom tra gli ostacoli
Io porto rispetto e non faccio e certe cose io non parlo di...

Ghali:
Eravamo così poveri,
Politicamente scomodi,
Siamo siamo sempre positive,
Fumo fumo perché è ecology
Fidanzato con i miei amici mollami,
Non siamo mai fermi fossili,
Metti le cuffie ed é come se fossi lì,
bravi bimbi fanno i compiti,
Danse danse danse questo rompicapo,
Jango Jango Jango sono aku aku,
Sbaffo in giro come in colorado,
Ho fallito ma poi ho raddoppiato,
Mai stentato mai fatto bang bang,
Sei circondato da tanti yesman,
Mai fatto per i like e per i trend..
Tu non sei gang, tu non sei my friend...

Noizy:
Kujdes se ca flet, me cunat me lodra te parku lojrave
Kujdea se ca flet, me cunat me lodra te parku lojrave
Kujdes ca tregon me cunat e hoodit te parku lojrave
Kujses me kon flet se vin cunat me uzi te parku lojrave
Ej Ghali..

Ghali:
Questi parlano di parco ma non hanno mai giocato li
Bambini nuovi al parco con in mano dei giocattoli
Son pronto per il grande salto, faccio slalom tra gli ostacoli
Io porto rispetto e non faccio e certe cose io non parlo di...

Kthena mbrapsh si karma a a a
Mettiti le cuffie come se fossi lì,
bravi bimbi fanno i compiti…
Danse danse danse questo rompicapo…


Ky tekst u dërgua nga fuckgeti   IstgentiKartolina (7)

7
6
17
10
3
10
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet