Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Peace & Love Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  62

Se jam tu pi do bari ojee
Se vjen prej lazarati ojee
Tlutna cele pak dritaren se po.du me marr pak ajer

Se jam tu pi do bari ojee
Se vjen prej lazarati ojee
Tlutna cele pak dritaren se po du me marr pak ajer

I smoke that High grade before me go
Nuk ka lidhje se ku jam a ku po shkoj
Nese kom hala dije se kam euro
edhe krejt problemet tash nuk jan mo
Se jam i zoti i vetes dhe boj ca du
nese kam gabim athere du me gabu
nuk ka gjo nket jet qe munesh me m tregu
Se nese ti sje zoti smuesh mem gjyku

Legalize the marjuana yee
Legalize the marjuana yee
We be smoking on some ganja ye
We be smoking on some ganja ye

Se jam tu pi do bari ojee
Se vjen prej lazarati ojee
Tlutna cele pak dritaren se po.du me marr pak ajer

Se jam tu pi do bari ojee
Se vjen prej lazarati ojee
Tlutna cele pak dritaren se po.du me marr pak ajer

U kon dita pak lodhshme
Shum mendime nkok
Avokatin ntelefon like biznesi si po shkon
Takimi.mas takimi deals after deals ye
Mills after mills ye
kills after kills

So we smoking that hybrid
Just to get it by ye ye
Vetem 1 moment sdu me dit ca ndodh ne ket dynja ya ya

Iegalize that marjuana yee
Legalize that marijuana yee
Baby smoking na some ganja ye
Baby smoking na some ganja ye

Se jam tu pi do bari ojee
Se vjen prej lazarati ojee
Tlutna cele pak dritaren se po.du me marr pak ajer

Se jam tu pi do bari ojee
Se vjen prej lazarati ojee
Tlutna cele pak dritaren se po.du me marr pak ajer

Ky tekst u dërgua nga Ergi tahiriRenditja: Top 200
Publikimi: 07/08/2018


Noizy - Peace & Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Peace & Love".
3. Video është e këngës "Peace & Love", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

11
1
14
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0