A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Noizy - Meksikane  (Feat. Varrosi)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  68

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/10/2018

2018-10-07T17:25:29

Featuring

Varrosi

Lyrics:

Noizy

Lyrics:

Varrosi


Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare
Hennessy-ja shum sweet tap fare

Varrosi: rap
O goca o goca a jeni per party
Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali
Hennessy-ja e amel edhe super esht bari
Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari

Yea yea yea Do bojm cat dum ne
Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be
Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne
Zemra hypi siper tha Po di me e the

U zee me u zee man living si Zini
Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy
pini ju pini sw ma boni ma eassy
Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney

U sa rahat vec me pjeshka
bytha si kurrizi si ka breshka
Kjo esht ajo jeta si une desha
Noizy tu mkerku se une e rrejta

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare
Hennessy-ja shum sweet tap fare

Noizy:rap
Ca bone mo bosi e pa kush varrosin,
se mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn,
Duket meksikane po mduket se asht shkodrane,
Por mduket nuk sjam I sigurt se dialektin pejane,

Se di cdo ndodhi brenda ksaj dite ksaj nate,
Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri,
E kam 1 shok qe un thrras varri,
Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin,

I thash mduhen ca kele ti jap per punet e lalit,
Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party,
Huh - mduket se Ma boni skemen,
Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes,

Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi,
Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti,
Hajde kush po fut 1 bast 1 milion i Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare
Hennessy-ja shum sweet tap fare

End:
Jena tok se bashku dit e nat,
Na Po dredhim e dredhim Krejt pa afat,
Du me kallxu dicka nga jeta jene tash,
Se sonte Po mkujtohen plot sene, (x2)
Jena tok se bashku dit e nat..


Lyrics submited by Istgentie-Cards (3)

2018-10-19 11:57:27
Ça bone mo bosi?
E ka pa kush Varrosin?
Se m'tha kam 1 party
Edhe ka femna për Noizyn
2018-10-19 11:54:35
Le që s'kam henesi
Por nuk kam as terezi
S'di as si me shku shpi
M'trego mu ti
2018-10-08 20:06:37
O goca, o goca
A jeni për party?
Doni me shku ke Noizy?
Hajde se ju ço lali

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019