Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Kallabllak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Coje zanin, uoohhh, ey yeah, ooh
Noizy, ay Rvchet, sonte jena kallabllak

[Ref]
Sonte jena kallabllak
10 makina ke dera when we come
OTR we turning up (heh)
S'ka pidhnone qe na nal se
Sonte jena kallabllak
10 makina ke dera when we come
OTR we turning up (uoh)
S'ka pidhnone qe na nal se

Kom vllezer e betum o djal
Shifi Mir si po mrujn o djal
Ndoshta I sheh tu buzqesh
Por mos I genje se Icy e ka n'brez o djal
T'shkon koka ma para se t'shkon gota
T’hik noflla ma para se t’hik vodka
Ca karin ke qe flet me inat femna jote erdh vet un s'ta mora, yeah
Durrsin ke dora i rrethum me horra
Them old school gangstaz e din sa esht ora
Si kater rruget e shijakut jam I lidh
Dhe misioni tash t'na njofi bota

[Pjes Ref.]
Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne
Kto jan rregullat ky eshte grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam

[Ref]
Sonte jena kallabllak
10 makina ke dera when we come
OTR we turning up (heh)
S'ka pidhnone qe na nal se
Sonte jena kallabllak
10 makina ke dera when we come
OTR we turning up (uoh)
S'ka pidhnone qe na nal se

Ti-ti ke fjet gjum, une cut ne orat vona
Ti je kon shtrat, une n'kom t'u bo miliona
And da coke white, coke white si Madonna
And them boys high, them boys high nga kjo zona
Kta po m'shtojn mu 1 diss une shtoj dhe 1 garazhd
Sa e bleva 1 lambo zi sterr all black
Oi plak, vrrullin sun ma nal dot
Ca u kon e shkrume ka me ndodh mos lodh kot
Kena hyp qaq nalt sa po tutem me pa posht
Por kam kujdes kta kurvat nuk kan ngop
Kur koma me rreshket kta luten krejt n'zot
Nese jam krejt n'tok kta dun me m'shti dhe n’grop

[Pjes Ref.]
Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne
Kto jan rregullat ky eshte grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam

[Ref]
Sonte jena kallabllak
10 makina ke dera when we come
OTR we turning up (heh)
S'ka pidhnone qe na nal se
Sonte jena kallabllak
10 makina ke dera when we come
OTR we turning up (uoh)
S'ka pidhnone qe na nal se


Ky tekst u dërgua nga WMIJONoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/08/2019


Noizy - Kallabllak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallabllak".
3. Video është e këngës "Kallabllak", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

13
12
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 2