Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Rapstar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  59

Produksioni:

Elgit Doda

Këngë e albumit:

"Epoka"

Komente

Asnjë Koment

16/01/2020

2020-01-15T23:00:02+00:00Noizy, O.T.R
Hey stand up, brr

[REF.:]
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Put Albanians in the map vlla, map vlla

If you wanna be a big rap superstar
Gjuji nalt, sa ma nalt sikur superstar
Nje enderr kur kam qene i vogel si superstar
Tash nuk shoh mo as ne qiell se jam, yo yo
I thashe nje dite nane kam mu bo superstar
Do ta blej nje vile te bukur nane si superstar
I premtova shokve se do behem superstar
Tash jetojme nje jete te gjane sikur superstar
Jeta plot supriza plot me kriza yeah yeah
Kurr su nala vetem nalt u ngjita yeah yeah
U munun me m'rrezu por kurre nuk zbrita
Tash jam ketu nalt f**k 'em all se vet i mbrrita, vet i mbrrita
Put albanians on the map n'brez e kam ni strap
Kur pyesin kon e ka Shqipnia
Dihet kush bon rap, O.T.R. (brr brr)

[REF.:]
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Put Albanians in the map vlla, map vlla

[Verse]
Rap star para muzikes jeten e kom pas gangsta
Mos um fol ti mu per rruge t'lutna wangsta
A e di me kon po fol are you dumb vlla
Pyti koleget me mu t'bjen damlla, damlla
Ja nisem nga zero, sa nga lagje nga ghetto
Kur e mora krejt Shqipnien n'dore u niva si hero
Gjithmone i veshun krejt nero, qe t'mos dukem ne terror
Dikur i iknim policise tash i gjujna me euro
Coje zonin ne stereo muzika ime nuk shteron
Se dita dites sa ma nalt po hipi rey mysterio
Yeah I rap ca jetoj, nuk jetoj me bo rap
Boj vepra ton diten dhe naten i them
S'jam kom i mire me histori po lash shenje n'histori
Dhe kur mpysin pse e bona iu them per krejt shqipnin
Nona loke (nona loke)

[REF.:]
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Put Albanians in the map vlla, map vlla


Ky tekst u dërgua nga @BledUkaKartolina (4)

19
24
22
19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet