Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Fat Sikur 7  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Epoka"

Komente

Asnjë Koment

08/02/2020

2020-02-08T14:03:21+00:00Chorus:
Me sjell fat Sikur 7,
E bukur si dhurat,
Kur e shoh m’co n’qiellin e 7,
Ajo qe don ti esht afat gjat,
Por me afat gjat une skam as vakt,
Nese jam me ty atehere Jam me fat,
Sonte jam me fat,
Dhe nese je me mu atehere je me fat,
Sonte je me fat,

Rap verse l:
2 - 0 - 1 - 9,
prap knena shum I rond,
Prap ghetto prap kong,
Marr ca du se xhepi shum I gjon,

Zemer mbylli se kam 1 suprise,
Hajde shkojm në Paris,
Zemer mbylli syt dhe kerko nje deshir,
Ta plotsoj nje deshir,

Mos mfol Per njerez,
- fol per vende,
- shife harten,
Dhe gishtin veje,

Fshi lotet zemer,
ta jap boten,
Kerce per mu zemer,
Ta japi noten,

Aaa aaaaa look at dat ting
10 out of 10 ye look at dat ting,
Aaa aaaaa look at dat ting
10 out of 10 wanna make her my ting ye,

Chorus:
Me sjell fat Sikur 7,
E bukur si dhurat,
Kur e shoh m’co nqiellin e 7,
Ajo qe don ti esht afat gjat,
Por me afat gjat une skam as vakt,
Nese jam me ty atehere Jam me fat,
Sonte jam me fat,
Dhe Nese je mu atehere je me fat,
Sonte je me fat,

Rap verse ll:
Po duket classy sikur punon diku nalt,
Pun shteti ec me bodyguard,
U takum rastesisht me nje restaurant,
Sapo e pash thash f**k you hot,

M’pa posht nalt cun pa edukat,
M’tha a din gjo tjeter pervec se me fol kot?
Pika pare faleminderit qe u nale,
Kjo do të thot qe dicka do të ndodhi ah,

- M’pyti a ke shkoll?
Jo qaq shum por për ty osht boll,
Ta pelqej belin e holl,
Me rroba zyre po dukesh hot ayaa,

Takat e nalta naked color,
Qe Ku eshte numri merre hola,
Une e di qe ke qef bad boys,
Makinat e shpejta them bad boys toys ayaa,

Chorus:
Me sjell fat Sikur 7,
E bukur si dhurat,
Kur e shoh m’co nqiellin e 7,
Ajo qe don ti esht afat gjat,
Por me afat gjat une skam as vakt,
Nese jam me ty atehere Jam me fat,
Sonte jam me fat,
Dhe Nese je mu atehere je me fat,
Sonte je me fat,


Ky tekst u dërgua nga Rea
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet