Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Black Lamborghini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Noizy
Ref: 4x
Yeh we driving that Black Lamborghini black lamborghini (sku sku )
Black lamborghini black lamborghini

Eci nrrug e boj shamat me lamborghini
Jam i pari neper toure dhe ma tmirin qe e kini
Ke shumica ktu parkohet paketimi
Krejt e din se kush po vjen kur afrohet lamborghini
I’m on top
Everybody is on top
Krejt grupi jena mren
Uh mezi spo e shoh
Pare from alot of shit
Pare with a lot of shit
Kta nuk po mbesojn
Po menojn se kom response shit
See me you dont see me bro
Everywhere you hear me bro
Nese sjapin pare I dont wanna go
Real life story per instagram story
Im not sorry


We just party and uh shit uh shit uh shit uh shit
We just party and uh shit uh shit uh shit uh shit
Ref: 4x
Ye we dring that Black lamborghini black lamborghini
Black lamborghini black lamborghini


Ky tekst u dërgua nga Redi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/04/2020


Noizy - Black Lamborghini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Black Lamborghini".
3. Video është e këngës "Black Lamborghini", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0