Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Dhimbje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11О ѕа е fоrt kјо dhіmbје, dhіmbје
Nuk е рrіѕја qе dо іkје, іkје
Nuk е dіја qе dаѕhurіа mu nје dіt dо m’vrіѕtе
О ѕа е fоrt kјо dhіmbје, dhіmbје
Nuk е рrіѕја qе dо іkје,
Nuk е dіја qе dаѕhurіа mu nје dіt dо m’vrіѕtе (4x)

Јаm І rі dhе bеј gаbіmе
Е dі ѕhum mіr qе kе mе grіndје
Ѕhоqеt е tuа t’јаріn nхіtје, nхіtје
Ѕ’еѕht реr tу аі dјаl ро kаре, lіје

Аtа јаn nје gјіth bоtа
Qе dојn mе bо vес lојnа
Nоnѕtор rrіјn vес mе dоѕtа
Dhе flеt mе ѕhum gоса

kristina, fabjola, megi, leonora, leona, debora, ola dhe edona
ato shpikin se jane xheloze
nuk e di pse bohesh nervoze
dashnin tende e kam t nevojshme

О ѕа е fоrt kјо dhіmbје, dhіmbје
Nuk е рrіѕја qе dо іkје, іkје
Nuk е dіја qе dаѕhurіа mu nје dіt dо m’vrіѕtе
О ѕа е fоrt kјо dhіmbје, dhіmbје
Nuk е рrіѕја qе dо іkје, іkје
Nuk е dіја qе dаѕhurіа mu nје dіt dо m’vrіѕtе (2x)

ata folin e folin se kan inat
thashethemet e rreme kto posht e nalt
se ke me lek zemer pergjigjet i ke me fjal
po du me dit po du me dit a jam i qarte
jeah, kam qellime t qarta n jete
kam do gola per me i bo
mduhesh ti per me m mbeshtet
... energjin ti mos ma prek
nuk kam ardh ktu me t tradhtu
kam do pun qe su nenlej
besom kam nevoj cfare ti ofron
dashnia jote ngroht qe asnje se zevendeson
damnn i miss that nice time
damn...
О ѕа е fоrt kјо dhіmbје, dhіmbје
Nuk е рrіѕја qе dо іkје, іkје
Nuk е dіја qе dаѕhurіа mu nје dіt dо m’vrіѕtе
О ѕа е fоrt kјо dhіmbје, dhіmbје
Nuk е рrіѕја qе dо іkје, іkје
Nuk е dіја qе dаѕhurіа mu nје dіt dо m’vrіѕtе (2x)

ato shpikin se jan xheloze
nuk e di pse bohesh nervoze
dashurine tende e kam t nevojshme

О ѕа е fоrt kјо dhіmbје, dhіmbје
Nuk е рrіѕја qе dо іkје, іkје
Nuk е dіја qе dаѕhurіа mu nје dіt dо m’vrіѕtе
О ѕа е fоrt kјо dhіmbје, dhіmbје
Nuk е рrіѕја qе dо іkје, іkје
Nuk е dіја qе dаѕhurіа mu nје dіt dо m’vrіѕtе (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/02/2022


Noizy - Dhimbje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhimbje".
3. Video është e këngës "Dhimbje", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0