TEKSTESHQIP

Noizy
Kthehem Tek Ti
Lyrics
(Feat. Ani)

Ani:Ti nuk e di por kur un vij e ndjej qe jam e tera dhe syte me digjen dhe perpiqem qe te jem e para dhe kur kjo zgjedhja ime shume her ka gabuar jam ndjere ne faj per aq sa une kisha premtuar dhe ti me thua ke gabuar kur nje dite harrova edhe kur ti me kthehesh prape nje bote te re zbulova me kaq e di se une pa ty nuk mund te jetoja dhe kaq e di se sot une ty te dashurova
Ref.
Baby te thoja: Kurre mos me ler ti vetem
Baby gabova: Zgjodha nje zemer tjeter
Baby te dua: Je ti gjithcka per mua
Baby me thua: Te dua

(2 here)
Noizy:Si fillim ku tkom mi noqe kthehu k'nej zemren ma plase pa dyshim si une s'ka por dhe si ti ma nona s'ba nuk kerkoj prezantim une e di mire se kush je o ty ta hengsha synin e zi eheheh si the?Dukesh si fotomodele trupi yt si krem-karamel. Per ty gjithcka fitoj se je e mire moj ta hengsha at' goj'. Jam i vetmi qe t'shti me kesh, jam i vetmi qe t'boj me u desh, ti pa mu' sun 'bon' as ni sen' e une pa ty jam si njeri pa men': jam i nxehte, sun um prek, jam kopil une t'qetsoj si caj kamomil jena fiks per njoni-tjetrin kta tjert si qen le t'lehin upupu m'ka zon' alkoli kur menoj' per ne te dy pse s'e merr ti shoqen tane bojm' ju dyja e na dy.

Ani:Ti nuk e di por kur un vi e di qe jam e tera dhe syte me digjen dhe perpiqem qe te jem e para dhe kur kjo zgjedhja ime shume her ka gabuar jam ndjere ne faj per aq sa une kisha premtuar dhe ti me thua ke gabuar kur nje dite harrova edhe kur ti me kthehesh prape nje bote te re zbulova me kaq e di se une pa ty nuk mund te jetoja dhe kaq e di se sot une ty te dashurova
Ref.
Baby te thoja: Kurre mos me ler ti vetem
Baby gabova: Zgjodha nje zemer tjeter
Baby te dua: Je ti gjithcka per mua
Baby me thua: Te dua

(2 here)

DËRGOI: