TEKSTESHQIP

Noizy
My Lady
Lyrics

Intro :
listen ya...
Gangsta love,
gangsta love,
gangsta love,
gangsta love
I'm like gangsta love,
rrock gangsta love,
gangsta love, gangsta...

(Verse 1:)
Botes rreth e rreth i rash
qka nuk preka, qka nuk pash
Jeta krejt livin' extralarge,
livin' extralarge, livin' extralarge
Se dite per dite mblu veq me qika
shokt perreth sa mire po m'rrikan
paret n'gjep bari dhe qika
Plot dashni dhash, dashni prita
njona mla keit pa vetdije,
buzqesh ma shum se t'paska hije
doren n'qaf si shok rinije
dhe e puthi nfaqe dhe mos ta nin ,
le qka folin kta per mu
ti ki 1 zemer dhe une ta du
ti nuk je nje femer e thjesht per mu
princesh n'zemer tkom si tatu

(Chorus 2x:)
Ay, ay, ay, ay, ay
It's me and my lady
and we can't get enough,
Ay, ay, ay, ay, ay
Coz' even bad boys FaLL In Love

(Verse 2:)
S'eshte e vështir 1 kang me knu
se bej qmos n'ket bot me ty me u zgju
marr laps e leter me t'pikturu
s'di a ka piktor qe munet me t'pershkru
je teper e thjesht teper e brisht
lutna per ty dhe kur falna n'kish
lutna per ne mos tna marrin msysh
se do per inat po dahen n'dysh
kurr skam menu qe bi n'dashni
por ti mu shfaqe ne jet duke ber magji
as vet se di mos pyt se si
Noizy me ndjena si ka mundsi
Noizy-n e gjeta inside of me,
kush lyp pi Noizy-T nuk ka dashni
per ata qe se din dhe ata qe e din
mu um thirrin Rigels e ktu ka dashni

(Chorus 2x:)
Ay, ay, ay, ay, ay
It's me and my lady
and we can't get enough,
Ay, ay, ay, ay, ay
Coz' even bad boys FaLL In Love

(Verse 3:)
Ajo qet flak une ngri si aklli
varsen n'qaf ja ve me gur diamanti
1 nate t'shtune del... you look so icey
damlla i raft kush ta ka inatin
flow so sick e kry beat-in tani
kom stil unik like yes indeed
kom plane t'ardhme visione pafund
kome shku deri aty ku ti thu nuk mundem Like
ku ti thu nuk mundna
ku ti thu nuk mundna
kome shku deri aty ku ti thu nuk mundem
hah, Noizy...
EVEN BAD BOYS FALL IN LOVE!

DËRGOI: