TEKSTESHQIP

Noizy
Pa Mu
Lyrics
(Feat. Elgit Doda)

A thu ca kishe bo ti pa mu
a thu ca kishe bo ti pa mu
Athu ca kisha bo un pa ty
a thu ca kisha bo un pa ty
Cause I want you right now
I want you right now
zemer ca don ti
I want you right now
I want you right now
Zemer zemer ca don ti
You want me right now
you want me right now
un e di se ca don ti
You want me right now
you want me right now
Tash un e di se ca don ti

Noizy:
Kur te them te dua
S'te dua per reklama
te dua me gjith zemer
te dua se je glamour
E s'te dua se je so hot
kerce me ritem zemer
ti e din ca don zinjo
nese vazhdon kshu
ti e din ca bon zinjo
un vi permas ti kercen para meje
un t'prek kadal ti ferkohesh para meje
gjinja folin le tfolin
ne vet qeshim kur folim
na e bojm qefin ton
se per qef sonte dolem
kur te shoh m'eksiton
vetem tek ty e kam menjen
nuk pe shoh ca m'rrethon
se vetem ty ta dho zemren
me ty dua ti bej te gjitha
te mira dhe te kqija
vetem t'dyt t'jemi bashk
me ty e di qe jam vetvetja
nuk e di ca kisha ba pa ty a m'kupton
Im like Oh God !
o sa m'pelqen ti si e bo
m'pelqen menyra si e lun ti lart e posht
Im like Oh God
o sa m'pelqen ti si e bo
m'pelqen menyra si e lun ti lart e posht

Elgiti:
A thu ca kisha bo ti pa mu
a thu ca kishe bo ti pa mu
a thu ca kisha bo un pa ty
a thu ca kisha bo un pa ty
I want you right now
I want you right now
zemer ca don ti
i want you right now
i want you right now
zemer zemer ca don ti
You want me right now
You want me right now
tash un e di se ca don ti (2x)

Elgiti:
trupi jot eshte shum folia mami
(kerce deri sa tbohet nami)
Together ne askush nuk mund tna nali oh yeah
un kom me shku me ty
deri sa qielli t'perfundoj
un kom met t'dasht ma shum se cdo kush tjeter te ka dash
deri at'her kur jemi bash
(sa bukur jemi bashk)
e ndjekim perendimim
Dhe neser e bojna prap
ty te pelqejn aventurat
mua me pelqen kur me prekin
duart tua
ty te pelqen t'luash me mua
mua me pelqen ti them fjalet pa censura
I'm loving your smile
bojm nji foto n'snapchat
buza jote rri ne gaz
luje ma ngadal(2x)
zemer ca don ti
U zemer ca don ti
vec bonja me gisht
edhe zgjidhe ca dush se kreja ti jap ty.

Noizy:
Zemer ca don ti
zemer ca don ti
zemer ca don ti
vec bonja me gisht
edhe zgjidhe ca dush se t'gjtha ti jap ty

Ref:
I want you right now
I want you right now
zemer ca don ti
i want you right now
i want you right now
zemer zemer ca don ti
You want me right now
You want me right now
un e di se ca don ti
you want me right now
you want me right now
tash un e di se ca don ti

DËRGOI: