Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Armand Noka
 • Vendlindja:
 • Kukes 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Noka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Armand Noka i njohur me emrin e artit (Noka) ka filluar te merret me muzike qe ne moshe te vogel. Noka ka disa bashkepunime me artiste te ndryshem si Gazu, Drama,Kris-t etj. Priten shume gjera te reja nga Noka te cilat jane ne pergatitje e siper. Në Maj 2013, Noka & Drama marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Shake". Në Tetor 2017, Noka merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "S'ta Fal", në bashkëpunim me Jona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Scandali

DiabloMC

Gyçe

Lilnigga

Bleks

Mc Kristi

Lugatti

Princi Rebel (Ani)

Don Pine

Don E-C


Tags: Noka, Armand Noka

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet