Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noka - I'm Back In The City (Feat. Nido)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref : I'm back in the city they know x4
I'm back in the city they know
Haterat e mij po bin bateri low
Nuk jom ma i miri po ma i mir se kta po
Just call me king killin beat with dat flow
Kurr nuk jom vet se me shok osht ma leht
Mundesh ti me nejt me neve se nuk jena si k'ta tjeret
E ki vrejt ! Se qysh shahen nder veti
Masanej prap shok se k'shtu e kan lezetin
Interesin e ndjekin si k*rvat ngjesin
Vetem per pak fam edhe thoben e shesin
Main na nuk jena si k'ta , jena ndryshe dicka
Bitch betta have my money , paret merri nese t'duket funny
Loja qe na lujm only talk about money
Nese s'ka lek fuckin' per mu o borin' x2


Ky tekst u dërgua nga Armand Noka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Noka
Publikimi: 30/03/2016


Noka - I'm Back In The City
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm Back In The City".
3. Video është e këngës "I'm Back In The City", por nuk këndohet nga Noka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noka:


Komente 0