Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noka - Ku Je (Feat. Dessi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref
Ku je x4
Rap.1 (Noka)
Don me dit ku jom
Jom qaty ku mke lon ne vetmi tu prit nji mesazh
Mu kthy bashk sikur cdo dit bashk ishim na dy bashk
Mbizoteronte dashnia , ne te njejten kohe xhelozia
E theu gjithcka nuk jena na ,sikur ne kohen e vjeter ,ku jena pra
Ti nuk me le me i majt , ti dhash krejt ca pata amo prap i kom fajet
Kurre sme besove gjithcka ca fola , ti besoje tjeret un nga loja dola
Nuk po du rikthim , se e di qe svjen
Vec po du me dit a thu per mu ti ndjen


Ky tekst u dërgua nga Armand Noka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Noka
Publikimi: 18/03/2016


Noka - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Noka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noka:


Komente 0