Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noka - Playing Hard (Feat. Xhetty & Nido)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Just playing all the time bitch
Just playing all the time
Just playin all the time bitch
Cause the game it's only mine


Ky tekst u dërgua nga Armand Noka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Noka
Publikimi: 18/03/2016


Noka - Playing Hard
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Playing Hard".
3. Video është e këngës "Playing Hard", por nuk këndohet nga Noka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noka:


Komente 0