Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Peqin 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Noldi është një këngëtar. Arnold Hoxha ose ndryshe sic e njihni ndryshe (NoLdi), nisi te shkruaje tekste rapp/hip hop ne moshen 15 vjecare. Me vone fillon te nxjerre kenget para edhe te punoje ne studjo te njohura ne Shqiperi. Njihet per tekste te drejperdrejta per jeten shqiptare, pasi ka patur nje femijeri shume te veshtire ne jeten e rruges. Pasi njihet me disa miq te rinj, ai futet ne banden "Street Boys" ku vazhdon karrieren e tij. Djal me zemer edhe qe s'i trembet s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lenny

4RDIT

Leddie Malik

Kg Man

Pandeli Frroku

Genci Nelku

Francezi

Gzai

Danni

Return Aga's

Tags: Noldi, Arnold Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet