Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noli Pajaziti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Noli Pajaziti është një këngëtar i njohur. Noli jeton në Wupertal të Gjermanisë dhe muzika që ai bën është Pop, R&B dhe House, ndërsa mësojnë se pritet që së shpejti të këtë disa bashkëpunime me këngëtarë shumë të njohur. Ndërsa, Noli dëshiron që shumë shpejt të vijë dhe të marrë pjesë në ndonjë festival shqiptar, që edhe në vendlindjen e tij të njihet më shumë. Më datë 15 Mars 2012, Noli Pajaziti publikon videoklipin "Shiu". Video u realizua në Duseldorf, ndërsa për muzikën e këngë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Deba

Krayzie Xia

Napoleon

Hajrush Kryeziu

Herolind Ramabaja

Zaim Sejdiu

Dossi A.K.A Professional's

Big Boy Niti

Jashar Hoxha

Kasso

Tags: Noli Pajaziti


Komente mbi këtë artist