A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Dhimbje Dhe Lot


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/10/2016

2016-10-28T18:19:48

Muzika & Teksti:

Nonda Kajno


Ne enderr un cdo nat,
Shikoj dy syt e tu,
Cdo nat t’shikoj.
Dhimbje edhe lot,
Ngado qe do te shkoj,
Me mall t’kujtoj. ( 2 here )

Refreni :
Degjoje kete kenge,
Qe zemra ma kendon.
Te dashuroj te dashuroj te dashuroj. ( 2 here )

Ne enderr ty te kam,
Por diten te humbas,
Ah lotet e mij.
Ngado po t e kerkoj,
Valle syt’ a do ti gjej,

Mos me mundo. ( 2 here )

Refreni :
Degjoje kete kenge,
Qe zemra ma kendon.
Te dashuroj te dashuroj te dashuroj. ( 2 here )

Ne enderr un cdo nat,
Shikoj dy syt e tu,
Cdo nat’ t’shikoj.
Ngado po te kerkoj,
Valle syt a do ti gjej,
Mos me mundo.( 2 here )

Refreni :
Degjoje kete kenge,
Qe zemra ma kendon.
Te dashuroj te dashuroj te dashuroj. ( 2 here )


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019