Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nonda Kajno - Tasha Moj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tasha Moj".
3. Video është e këngës "Tasha Moj", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nonda Kajno - Tasha Moj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/11/2016

2016-11-04T09:40:12+00:00Ah pa te pare ty moj Tasha
Une nuk mund te shkoj.
Dhe buskat te ti puth moj Tasha
Syckat ti shikoj.( 2 here )

Tasha moj, Tasha moj,
Hape deren se jam une.
Tasha moj, Tasha moj,
Hape deren se jam une.

Se jemi mbledhur
Bashk’ ne shoqeri
Me pjata me meze
Me vere e me raki.
Se jemi mbledhur
Bashk’ ne shoqeri
Me pjata me neze
Por vetem mungon ti.
2 -
E po mos hape deren Tasha
Dil moj ne dritare.
E dil moj ne dritare Tasha
Se me cmende fare. ( 2 here )

Tasha moj, Tasha moj,
Hape deren se jam une.
Tasha moj, Tasha moj,
Hape deren se jam une.

Se jemi mbledhur
Bashk’ ne shoqeri
Me pjata me meze
Me vere e me raki
Se jemi mbledhur
Bashk’ ne shoqeri
Me pjata me meze
Por vetem mungon ti

Ah po t a dish ti sa te dua,
Nuk do me mundosh.
Me lodhe shpirt
Me lodhe engjell
Si nuk e kupton. ( 2 here )

Tasha moj, Tasha moj
Hape deren se jam une.
Tasha moj, Tasha moj
Hape deren se jam une.

Se jemi mbledhur
Bashk’ ne shoqeri.
Me pjata me meze
Me vere e me raki.
Se jemi mbledhur
Bashk’ ne shoqeri.
Me pjata me meze

Por vetem mungon ti.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet