A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Vetëm Njëherë Jetohet Jeta


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/09/2016

2016-09-29T19:00:01

Muzika & Teksti:

Nonda Kajno


Ne hapesiren krejt te kalter
Ku dielli i harte na mbulon
Une perms lulesh ty te gjeta
Lulen me te bukur qe je ti

Dhe zemren time ty ta fala
Me ty un rashe ne dashuri
Castin e puthjeve te para
S’do ta haroj gjersa te vdes

Refreni ;
Vetem njehere jetohet jeta
Vetem njehere vjen rinija
Shpirtin mer nga dashurija
Dhe keshtu jeta vazhdon

Dhe nga afshi tend u deha
Dhe u drodha si femije
Syve nuk ju besova
Oh kur te ndjeva prane

2-
Oh sa do doja qe gjith jeten
Qe si kjo nate ta kaloj
E gjithe bota gjithesija
Nuk jane asgje ,asgje pa ty

Dhe neper syt e tu te embel
Un po shijoj vec lumturi
Me ato puthje perqafime
Oh ti me fale dashurine


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019