Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nonda Kajno - Ta Kisha Cezmen Me Raki

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Kisha Cezmen Me Raki".
3. Video është e këngës "Ta Kisha Cezmen Me Raki", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nonda Kajno - Ta Kisha Cezmen Me Raki  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/11/2016

2016-11-01T13:41:28+00:00Marianke e vogel ti me je,
Me syckat boje qielli.
Kur me shikon s’me buzeqesh,
E imja je, Marianke.
Kur me shikon s’me buzeqesh,
E imja je, Marianke.

Kalojne ditet plot trishtim,
Pa dashuri,pa shprese.
Eja me gezo,mos me mundo,
E imja je,Mariana.
Eja me gezo,mos me mundo,
E imja je,Mariana.

Ta kasha cezmen me raki,
Te pija dit e nate.
Omoj taksi,na co ne shpI.
Se jemi bere tape.
Omoj taksi,na co ne ship.
Se jemi bere tape.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet