Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nonda Kajno - I Vetëm Për Ty Mendoja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Vetëm Për Ty Mendoja".
3. Video është e këngës "I Vetëm Për Ty Mendoja", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nonda Kajno - I Vetëm Për Ty Mendoja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Nonda Kajno

Komente

Asnjë Koment

04/11/2016

2016-11-04T10:12:21+00:00I vetem per ty mendoja,
Me dhimbje, sa net kaloja.
Vetem per te ti pare,
Ata dy syt e tu .
I vetem per ty mendoja,
Me dhimbje, sa net kaloja.
Vetem per te ti pare,
Ata dy sy.
Refreni :
Un me gjith shpirt te dashurova.
Endrrat e mija ti dhurova.

Nuk di perse, nuk di perse,
Ne enderr t’shikoj vetem ty.
Te shikoj ty dhe vetem ty. ( 2 here )

Sa endrra e sa kujtime,
I rruan kjo zemra ime.
Vetem,vetem nje cast,
Te vetem te jem me ty.

Sa endrra e sa kujtime,
I rruan kjo zemra ime.
Vetem,vetem nje cast,
Te jem me ty.

Oh sa me lodhe shpirt me lodhe.
Puthjet e mija I harrove.

Nuk di perse, nuk di perse,
Ne enderr t’shikoj vetem ty.
Te shikoj ty dhe vetem ty. ( 2 here )


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet