Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Netët E Bukura Të Serenatës Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nate e qete,
Me sjell ti vec kujtime
Kitare e dashur,
Ti me sjell,vec enderrime. ( 2 here )

Kujtoj,ditet e bukura te serenates
Kur dilnim ne me kitara,e mandolina
Rrugicat me kalldrem,edhe sofatet
Kur dilnin vajzat,na degjonin ne,
Kur na degjonin ne.
Refreni :
Korcare e bukur ty
Kte kenge po t a kushtoj,
Bashke me zemren time
Kujtimin tim pot a dhuroj .( 2 here )
Nonda Kajno
Publikimi: 24/09/2016
Muzika: Nonda Kajno
Teksti: Nonda Kajno


Nonda Kajno - Netët E Bukura Të Serenatës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Netët E Bukura Të Serenatës".
3. Video është e këngës "Netët E Bukura Të Serenatës", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0