Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nonda Kajno - Dridhe Shtatin Dridhe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhe Shtatin Dridhe".
3. Video është e këngës "Dridhe Shtatin Dridhe", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nonda Kajno - Dridhe Shtatin Dridhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/09/2016

2016-09-30T18:39:13+00:002x
Ty moj flokgjate, ty te rafte pika.
Ngutu ngutu eja, se na iku dita

2x
Per mua sy jeshile, dridhe shtatin dridhe,
Te lutem sy jeshile, mos ma bej me hile.

Ha ha ha

2x
Vec nem nje puthje, se na iku nata,
Lerma lerma gjoksin, ne kto duar ten grata.
Per mua sy jeshile, dridhe shtatin dridhe,
Te lutem sy jeshile, mos ma bej me hile.

Ha ha ha.

2x
Per mua sy jeshile, dridhe shtatin dridhe,
Te lutem sy jeshile, mos ma bej me hile.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet