Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nonda Kajno - Rrokullisni Kadet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/05/2014

2014-05-11T14:15:21


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrokullisni Kadet" kënduar nga Nonda Kajno.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kenge Korçare. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I: Rroku’ rrokullisni kadet
Dhe bëni qefin tamam.
Se qefi është i ëmbël
Nuk blihet moj me para. :I
Ref.:
I: Se vitet ikin tutje
Ikin moj një nga një.
Se vajzat bëhen plaka
Rinia moj nuk vjen më. :I
Mora kitarën shokë
Dhe nisa këngën time.
Ta pijmë ne këtë gotë
Për gjithë shoqërinë.
Ref.:
Se…
Ti rrinje në dritare
Dhe unë o për karshi.
M’a dogje zemrën fare
Me ato sytë e zi.
Ref.:
Se…
Mbushni moj mbushni gotat
Përplot-o me raki!
Që t’ju urojmë të gjithëve
Të keni veç lumturi!
Ref.:
Se…Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...