Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Enderroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Enderroj, ditet kur qem te dashuruar
Kur perhere, rrinim bashk te perqafuar

Ne u ndame, kaq papritur
Pa nje puthje e ledhatim
Jo me syte, jo nuk ti pashe
Sepse me ike me deshperim ( 2 here )

Po ti mbete si vegim ne endrrat e mija
Me e bukur enderr ti, ti do me mbetesh

Asnje fjale, asnje puthje,
Nuk me dhe, o shpirti im
Si nje enderr, krejt papritur
Ti me le si, nje jetim ( 2 here )
Nonda Kajno
Publikimi: 10/12/2010
Muzika: Nonda Kajno
Teksti: Nonda Kajno


Nonda Kajno - Enderroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enderroj".
3. Video është e këngës "Enderroj", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0