A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Avujt E Alkolit Me Dehen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/10/2016

2016-10-22T19:59:26

Muzika & Teksti:

Nonda Kajno


Ne mjergull jam zhytur
Nga tymi I cigars
Avujt e alkoolit
Sa shume qe me dehen
Cti bej valle trishtimit
Cti bej une vetmise
Vec plage ne zemer
Vec lot dashurije ( 2 here )

Refreni :
Ike ti larg meje ooo
Ike me braktise ooo
Ah kjo zemra ime
Gjithmon po vuan
Po vuan gjithmon (2 here )

Ne muzgun e shpreses
Jetoj I vetmuar
Ne caste kujtimesh
Kur zjarri po shuhej
Vec lotet e dhimbjes
Tek une kane mbetur
Po tretem I vetem
Ne heshtje trishtuar ( 2 here )

Refreni :
Ike ti larg meje ooo
Ike me braktise ooo
Ah kjo zemra ime
Gjithmon po vuan
Po vuan gjithmon (2 here )


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019