A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Puthjet E Tua Aq Të Nxehta


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/10/2016

2016-10-29T17:48:54

Muzika & Teksti:

Nonda Kajno


Po te kerkoj, po te therras,
Me gjith fuqin e shpirtit tim
Po te therras.
Ti me mungon, po me mungon,
Per dhimbjen time,
Sdi me ke, me ke te flas.
Jo s’ka kuptim, jo s’ka kuptim,
Per nje fjal goje, ne te rrime,
Kshu te ndarr.

Refreni :
Un te ndjej.
Ne cdo qeliz te gjakut tim,
Kudo qe rrjedh.
E ndjej harromen tende,
Epshin qe ke ti.
Puthjet e tua aq te nxehta,
Qe m jepje ti.
Un e ndjej
E ndjej harromen qe ma jepje ti.

Si do ta ndal, un lotin tim
Me mbyti malli,
Ah ky zjarr qe m’ndeze ti
Sa me mungon, sa me mungon
Buzqeshja jote,
Qe me ndezi zjarr ne gji.
Si do ta ndal, un lotin tim.
Me mbyti malli,
Ku me je o shpirti im.
Si do ta ndal, un lotin tim.
Me mbyti malli,
Ku me je o shpirti im.

Refreni :
Un te ndjej.
Ne cdo qeliz te gjakut tim,
Kudo qe rrjedh.
E ndjej harromen tende,
Epshin qe ti ke.
Puthjet e tua aq te nxehta,
Qe m jepje ti.
Do t’kerkoj,
Ne fund te botes
Edhe do te gjej.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019