Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nonda Kajno - Harrove Puthjen E Parë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harrove Puthjen E Parë".
3. Video është e këngës "Harrove Puthjen E Parë", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nonda Kajno - Harrove Puthjen E Parë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/10/2016

2016-10-02T17:10:16+00:00Dashuria jone e pare.
Sa e bukur e embel vjen.
Dhe pa pritur porsi ere,
Me dhimbje dhe lot po shkon.

Refreni 2x:
Arrove puthjen e pare,
Arrove se isha femi,
Po endrat ku shkuan valle,
Si akull u shkrine.

Apo kthema dashurine,
Apo kthema ti rinine.
Apo kthema lumturine
Q e m’premtove ti
Apo kthema dashurine,
Apo kthema ti rinine.
Apo kthema lumturine
Qe asnjehere s’ma dhe.

I pafajshem isha une,
Te besova gjer ne vdekje.
Dhimbje ne zemer vec me le,
Kur pa pritur ike ti.

Refreni 2x:
Arrove puthjen e pare,
Arrove se isha femi,
Po endrat ku shkuan valle,
Si akull u shkrine.

Apo kthema dashurine,
Apo kthema ti rinine.
Apo kthema lumturine
Q e m’premtove ti
Apo kthema dashurine,
Apo kthema ti rinine.
Apo kthema lumturine
Qe asnjehere s’ma dhe.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet