Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Zingarela  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/05/2011

2011-05-04T17:54:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zingarela" kënduar nga Nonda Kajno.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nonda Kajno i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet