A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Pra Zgjohu Vajza Ime


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/10/2016

2016-10-04T20:08:39

Pra zgjoju vajza ime.
Po te pres me pa durim.
Te bredhim te d y bashke,
Dashuris ne t’ja fillojm.

Me puthje perqafime,
Te me sjellersh lumturin
Te dy te perqafuar,
Kete nate ta gezojm.

Refreni :
Pra eja eja eja,
Ne zjarr te shpirtit tim.
Te dy ne te bashkuar,
Kete kenge ta kendojm ( 2 here )
Do te plakesh,do te thinjesh,
Do t’venitet kjo bukuri,

Opo s’eshte kjo nuk eshte
Dashuri kjo qe m’ke ti. ( 2 here )

Shikoj dritaren tende,
Qe s’ka drit s’ka gjalleri.
Mendoj se nuk me doje,
Prandaj s’pergjigjesh ti.

Dhe une atje Brenda,
Nje puthje te dergoj.
Nje puthje dashurie,
Qe ndoshta te gezon.

Refreni :
Pra eja eja eja,
Ne zjarr te shpirtit tim.
Te dy ne te bashkuar,
Kete kenge ta kendojm ( 2 here )
Do te plakesh,do te thinjesh,
Do t’venitet kjo bukuri,
Opo s’eshte kjo nuk eshte
Dashuri kjo qe m’ke ti. ( 2 here )


Më Shumë...