Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Sa E Bukur Jeta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa e bukur esht’ jeta tani,
Ku ne te vetem ka dashuri.
Ti e di un pa ty,
Jo nuk mund te jetoj.
Zemra ime,
Rreh vec per ty. ( 2 here )

Refreni :
Ajajaj, ajajaj, kur un ty nuk te kam
Ah pa ty nuk me qeshin,
As kta dy sy.
Ajajaj, ajajaj, vetem ty un te kam,
Edhe jeten ta fala vec ty.

Frymen tende sa thelle un e ndjej.
N’gjirin tend, kur un koken mbeshtes.
Jeta ime pa ty,
Eshte vec zbrazesi.,
Nate e herret,
Mjegull e shi, ( 2 here )

Refreni :
Ajajaj, ajajaj, kur un ty nuk te kam
Ah pa ty nuk me qeshin,
As kta dy sy.
Ajajaj, ajajaj, vetem ty un te kam,
Edhe jeten ta fala vec ty.

Me kitare un ty sot po t’kendoj.
Serenaten me te bukur
Ta dhuroj.
Ti me jep frymezim,
Ti me jep lumturi.
Kete nate ,
Plot me magji. ( 2 here )Publikimi: 04/05/2016


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0


Nonda Kajno - Sa E Bukur Jeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Bukur Jeta".
3. Video është e këngës "Sa E Bukur Jeta", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.