Audio

Nonda Kajno - Drenovarja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/09/2010

2010-09-18T21:27:13


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Drenovarja" kënduar nga Nonda Kajno.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nonda Kajno i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...