A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Sikur Te Kishte Zemra


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/11/2016

2016-11-04T12:00:21

Kaloja rruges tende vajz,
Ne vetmi.
Shikoja nga dritarja ,
Se mos ishe ti.

Kaloja rruges tende vajz,
Ne vetmi.
Shikoja nga dritarja ,
Se mos ishe ti.

Refreni :
Po perse, s’me dashurove.
Po perse, me tradhetove.
Po perse s’me dashurove,
Po perse me tjeter shkove.

Sikur te kishte zemra jote pak,
Dhemshuri.
S’do qanin s’do lotonin,
Keta syt e mij.

Sikur te kishte zemra jote pak,
Dhemshuri.
S’do qanin s’do lotonin,
Keta syt e mij.

E di qe ti pas perdes je,
Un e di.
Perse me torturon,
Dhe me le ne vetmi…

E di qe ti pas perdes je,
Un e di.
Perse me torturon,
Dhe me le ne vetmi…


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019