Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Pse Me Ike Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kte nate,mu shfaq kujtimi per ne te dy
Kte nate, kujtoj me dhimbje, ata dy sy.
Ti mos me duaj me, po mos me urre.
Dhe ditet qe po kalojn, ti mos mi kthe

Refreni 2x:
Edhe pse me ike, edhe pse me le,
Jo kurre,jo kurre sdo te harroj.
Edhe pse me ike, edhe pse me le
Un fatin se mallkoj

Dhe asnje perqafim mos me jep me.
Nuk mundet te duash dy,kur e ke nje.
Sa shume e madhe bota qe na rrethon.
I lumtur eshte ai, qe dashuron

Refreni 2x:
Edhe pse me ike, edhe pse me le,
Jo kurre,jo kurre sdo te harroj.
Edhe pse me ike, edhe pse me le
Un fatin se mallkojPublikimi: 24/11/2014
Muzika: Nonda Kajno


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0


Nonda Kajno - Pse Me Ike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Me Ike".
3. Video është e këngës "Pse Me Ike", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.